Aktuálne letáky - Dr.Max - 2 nájdených letákov

Lekárne Dr.Max vznikli v roku 2006 spojením viacerých verejných lekární po celom území Slovenska. Právne lekárne vystupujú ako samostatné spoločnosti s ručením obmedzeným spravované materskou spoločnosťou MIRAKL, a.s.

Lekárne Dr. Max sú rozdelené do troch základných skupín a to:

•    lekárne typu „drugstore“, ktoré sa vyznačujú hlavne tematickým prerozdelením sortimentu, blízkym kontaktom so zákazníkmi a miestom, t.j. umiestnením v obchodných domoch a nákupných centrách ako Kaufland, Tesco, Max a podobne.
•    lekárne v centrách miest, ktoré sú špecifické vysokým podielom predaja voľno predajného sortimentu
•    lekárne v blízkosti zdravotníckych zariadení, „poliklinické lekárne“, ktoré sú naopak špecifické predajom najmä prípravkov na recept.

Vo všetkých lekárňach ponúkame jednoduché zaradenie sortimentu do tematických regálov pre Vašu lepšiu orientáciu, služby ako meranie tlaku (okrem poliklinických lekární) a tuku zdarma, servis pitného režimu, zaujímavé zľavy, cenové a výherné akcie a hlavne štedrý  vernostný systém, kde za každú návštevu ponúkame 1 € a Vernostnú kartu Dr.Max zadarmo. Podmienkou pripísania € na vernostnú kartu nie je nákup žiadneho tovaru. € pripísané na vernostnej karte môžete použiť na úhradu voľnopredajného sortimentu.

* Presné podmienky a obmedzenia používania € na vernostnú kartu sú uvedené vo Všeobecných podmienkach Vernostného systému Dr.Max na www.drmax.sk.